середа, 23 вересня 2015 р.

Нова рубрика #Обзор фаворитів#

Привіт,сьогодні стартує нова рубрика-обзор фаворитів.
Обзор фаворитів-це обзор і опис матеріалів для скрапбукінгу українського виробника чи закордоного.Створена ця рубрика для того щоб поділитись своїми цікавими знахідками індустрії скрапу ,і просто ознайомитись поближче з тим чи іншим матеріалом..
І у першій рубриці фаворитів я познайомлю вас із відчизняними виробниками, які для мене є невідємним скрапом.
Першою знахідкою для мене стали блоки які робить прекрасна Любця,окрім крутезних блоків вона ще робить папір і ще багато класних дрібничок для скрапу.

На днях отримав посилочку з добром від неї.Кучу блоків(які вона робить з класними форзацами і відправляє з картоном на обкладинки). І звісно я нестримався і заказав також папір.

Ось така купка блоків і картон про який вже розказував..а ось і папір..

чудесний папірчик..а ще якщо ви замітили на першому фото то там лежить такий маленький пакуночок,це подарочок від Любці,який вона завжди присилає..а ось і її блог.
Доречі Любця завжди рада новим знайомствам..
Це Ще не все,куди зібрались..Як я вже сказав у мене гордісь розпирає коли я купую українські товари,звісно не всіх виробниців я маю і не всі розпробував,але назкільки круто і скільки крутих товарів уже появилось на українському ринку скрапу..
Великого обзору не зроблю,
але розкажу ще про декілька товарів..
 
Розкажу про цих трьох виробників.
1Це чудовий чипборд від Вензелик.Це класний чипборд за демократичну ціну і чудову якість.
При кожній нагоді я купую масу цього чипборду і радію як дитина.
2 Фабрика Декору-особливо великими запасами товарів цього виробника я немаю,але клей "універсальний"це просто чудо, клеїть чудово,але баночка жахлива.Якщо рекомендувати чи ні,то звісно так.
 3.І звісно фаворит фаворитів-це виробник Lesia Zgharda я закоханий у всі товари цього виробника,починаючи від штампів і закінчуючи мега крутою і оригінальною деревяною обкладинкою на блокнот.
Якщо ви бажаєте щоб у мому блозі появився обзор певного товару,звяжіться із мною,і я зроблю цей обзор.
Буду радий новим знайомствам і порадам.!
Дякую за увагу!
Звами був Ihor Sid

2 коментарі:

  1. Цікаво було почитати, але хочу ще добавити - це не всі виробники! є ще чудові і не менш талановиті хлопці та дівчата, які роблять чудові матеріали! З їх появою на ринку практично відпала необхідність купувати закордоном особливо мікс-медійні товари!

    ВідповістиВидалити
    Відповіді
    1. Повністю погоджуюсь з вами,це лише маленька частина,в планах ще багато обзорів.

      Видалити